nahled

Dny Olomouckého kraje 2020

Concert

Dny Olomouckého kraje je projekt, který navazuje na v loňském roce obnovenou tradici podobné akce, která se poprvé uskutečnila na přelomu tisíciletí. Olomoucký kraj chce bohatým programem oslovit publikum napříč generacemi a vytvořit prostor pro setkání občanů našeho regionu.

Pro letošní ročník jsme připravili na pátek 4. září Českou rockovou párty v prostoru před budovou hlavního nádraží v Olomouci a o den později vystoupení českého komorního tělesa PKF – Prague Philharmonia pod taktovkou dirigenta Leoše Svárovského. Jako sólisté vystoupí saxofonista Felix Slováček a mladý talentovaný houslista Teo Gertler. Místem konání hlavního koncertu bude prostranství před sídlem Olomouckého kraje. Návštěvníci se mohou těšit nejen na hudební, ale i vizuální zážitek, který jim zprostředkují světelné efekty a velkoplošné obrazovky.

Ani nejmenší návštěvníci nepřijdou zkrátka - na sobotu 5. září je pro ně připraven atraktivní program v prostoru Regionálního centra Olomouc.

Oslavy budou pokračovat i v dalších městech Olomouckého kraje, jako je Jeseník, Šumperk, Prostějov a Přerov. Celodenní rodinná akce přinese vystoupení DJs a program mobilního studia Radia Haná, dále atrakce, malování na obličej, koncerty mladých talentovaných kapel a také hlavní hvězdy - slovenského zpěváka Petera Aristone.

Více se můžete dozvědět na webové stránce www.dnykraje.cz

Podobné akce