nahled

Oswětim, Březinka a pak na skok do Krakowa 7.11.2020

Other

Brzy ráno “v sobotu” 7.11.2020 odjedeme z nastupnich míst do Osvětimi, kde bude následovat prohlídka rozsáhlého areálu Auschwitz a Birkenau s místním česky mluvícím průvodcem.
Dozvíme se nejen o životě vězňů, o transportech do tábora, o denním režimu a o všech hrůzách, které se v táboře děly! Tato místa, ze kterých běhá mráz po zádech, jsou dnes jen němým svědkem skutečné lidské tragédie. Zájezd doporučujeme dospělým a dětem od 12 let.
Po návštěvě tábora a krátkém zastavení v Krakowě odjezd zpět do ČR. Návrat do Olomouce ve večerních hodinách.
Cena 849,-
V ceně: vstup do Osvětimi a Březinky, exkurze 3,5 hodiny s místním průvodcem v českém jazyce, sluchátka, doprava autobusem, služby technického průvodce cestou.
Odjezdy: Olomouc, Prostějov, Ostrava
Příplatek za odjezd Prostějov, Mohelnice: 50,-/osoba
PROSÍME VĚNUJTE POZORNOST NÁSLEDUJÍCÍMU UPOZORNĚNÍ: rezervovaná jména cestujících jsou závazná a budou uvedena i na vstupence, není možné je měnit! Toto nařízení vešlo v platnost v lednu 2020 a vydal ho KT OSWĚTIM. Naše cestovní agentura toto nařízení je povinna respektovat.
Rezervaci zájezdu prosíme na mail: rezervace@fajn-vikendy.cz napíšete jména, data narození všech účastníků, nástupní místo, kontaktní telefon a my rezervaci potvrdíme.

Podobné akce